Anasayfa

Bakterilerden Kurtulun

Buharlı temizlik hizmetimiz ile 100 derece ve üzeri sıcaklığa çıkan buharlı temizleyiciler ile evinizde kimyasal kullanmadan doğal hijyen sağlayabilirsiniz

Sağlıklı Deterjan

Koltuk yıkama işlemini uygularken antibakteriyel ve tamamıyla sağlığa zararsız kaliteli deterjanlarla koltuk yıkama işlemini yerine getiriyoruz.

Hızlı Ve Yerinde Yıkama

Koltuklarınızda ki kirlerin ve lekelerin tamamıyla yok olmasını yapacağımız işlemlerle en kısa sürede temizlenmesini sağlıyoruz.
natural1
PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI

Neden Biz?

Natural Temizlik olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapılan her işin hakkını vererek özverii ile çalışmaktayız. Temizlik için kullandığımız tüm malzemeler temizlik durumuna göre en güçlü ve en profesyonel malzemelerdir. Her zaman daha iyisini kullanmaya özen göstermekteyiz.

GÜVENİLİR TEMİZLİK HİZMETİ

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama, koltuk yüzeyindeki ve iç kısımlardaki zorlu kirlerin sıcak su buharı ile yok edilmesi yöntemine denir. Bu sıcak buharın püskürtülmesi ile koltuk diplerine kadar derinlemesine temizlik sağlanır. Ayrıca yatak ve koltuklarda çokça bulunan alerjik bakterileri yok edebilmek için en ideal temizlik şeklidir.
Koltuk ve yataklar her ne kadar temiz görünseler bile çokça mikroskobik zararlı canlı barındırılabilmektedir. Bu canlılar çocuklarınız ve sizler için alerjik reaksyonlara sebebiyet verebilmektedir. Bu canlılardan tamamıyla kurtulmak için hemen bizi arayın ve itina koltuk yıkama olarak sıcak buharın gücü ile sizlere hijyenik ortamlar sunalım.

  • Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Yerinde Yıkama Hizmeti
  • Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmeti
  • Bakteriyel Temizlik
Natural Temizlik

Mükemmellik ve Yenilik

Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz. Çevre dostu ürün ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdar olup müşterilerimizin evlerine en iyisini sunmamızı sağlıyoruz.

0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Koltuk Temizliği

Profesyonel Temizlik İçin

Profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf malzeme!

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?